Sevilla vs Levante, wynik spotkania 5-3

Pierwsza połowa meczu między Sevilla oraz Levante zakończyła się 3-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-3.

W dniu 2021-10-24 12:00 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán odbył się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Sevilla i Levante.

Gole strzelali: Óliver Torres 8' 1-0 L. Augustinsson Rafa Mir 24' 2-0 T. Delaney Morales 33' 2-1 Pablo Martínez Diego Carlos 38' 3-1 Suso Munir 50' 4-1 Óliver Torres Morales 55' 4-2 Melero 61' 4-3 Jorge de Frutos Fernando 64' 5-3 Navas

Żółte kartki Sevilla: Fernando 78'

Żółte kartki Levante: Mickaël Malsa 66' Carlos Clerc 70'

Czerwone kartki Sevilla:

Czerwone kartki Levante:

Główny sędzia spotkania to Valentin Pizarro Gomez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Sevilla stawi czoła Mallorca, następne spotkania z drużynami Osasuna i Lille. Kolejno natomiast Levante zmierzy się z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Granada CF i Alaves.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani kibice futbolu śledzą poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Fernando Mickaël Malsa niejednokrotnie zagwarantowały wspaniałym kibicom mnóstwo przeżyć. Nieustannie zdarzają się ostre sytuacje na faul, wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zmagania między drużynami piłkarskimi są niezwykle nieustępliwe, nie często zdarza się koniec końców, iż spotkania nie są warte uwagi. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze futbolowe ligi La Liga i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Sevilla oraz Levante z ligi La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.