Spotkanie Getafe vs Levante, wynik końcowy 3-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Getafe oraz Levante wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2022-02-04 20:00 na obiekcie sportowym Coliseum Alfonso Pérez odbył się mecz ligi La Liga kolejki 23 pomiędzy Getafe a Levante.

Gole strzelali: E. Ünal 1' 1-0 M. Arambarri E. Ünal 29' 2-0 M. Olivera Carles Aleñá 90' 3-0 Borja Mayoral

Żółte kartki Getafe: Mauro Arambarri 56' Stefan Mitrović 66' Damián Suárez 76' Jorge Cuenca 90'

Żółte kartki Levante: Óscar Duarte 17' Roger Martí 57' Son 90'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Levante:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Getafe zmierzy się już z Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Cadiz i Alaves a Levante zmierzy się z Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid i Celta Vigo.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani piłki nożnej śledzą starcia w lidze La Liga. Liczące się drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak Mauro Arambarri Óscar Duarte raz za razem sprawiają wyborowym fanom wiele wrażeń. Trafiamy na nieczyste sytuacje na faul, niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy drużynami są nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to potyczki statyczne. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich znanych zespołów jak Getafe oraz Levante w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.