Celta Vigo vs Levante, wynik spotkania - 1-1

Celta Vigo vs Levante zakończony wynikiem 1-1. W dniu 2022-02-21 20:00 na stadionie Abanca-Balaídos rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 25 pomiędzy Celta Vigo a Levante.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Celta Vigo a Levante wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: F. Cervi 67' 1-0 Javier Galán Roger Martí 82' 1-1 Cantero

Żółte kartki Celta Vigo: Néstor Araujo 45' Franco Cervi 57' Iago Aspas 90'

Żółte kartki Levante: Gonzalo Melero 25' Martín Cáceres 40' Dani Cárdenas 55' Roger Martí 87' Jorge de Frutos 90'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Czerwone kartki Levante:

Główny arbiter spotkania to Valentin Pizarro Gomez, Spain. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Celta Vigo stanie naprzeciw Mallorca, następne spotkania z drużynami Villarreal oraz Real Betis a Levante z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol oraz Osasuna.

Coraz częściej liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle ciekawe starcia, które tyczą się ligi La Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Néstor Araujo Gonzalo Melero nieustannie gwarantują wyborowym kibicom emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi bywają bardzo zaciekłe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to mecze nużące. Nieprzerwanie obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem, wyśmienite gole oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać mecze futbolowe ligi La Liga oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak Celta Vigo i Levante w lidze La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Abanca-Balaídos.