Levante vs Elche, wynik spotkania: 3-0

Levante vs Elche zakończony wynikiem 3-0. Dnia 2022-02-25 20:00 na obiekcie sportowym Estadio Ciudad de Valencia rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 26 pomiędzy Levante a Elche.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Levante a Elche wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: Morales 37' 1-0 Jorge de Frutos Jorge de Frutos 67' 2-0 M. Malsa Melero 90' 3-0 Dani Gómez

Żółte kartki Levante: Jorge de Frutos 69'

Żółte kartki Elche: Antonio Barragán 59' Enzo Roco 83'

Czerwone kartki Levante:

Czerwone kartki Elche: Gerard Gumbau 73'

Główny sędzia meczu to Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Levante stanie naprzeciw Athletic Club, następne spotkania z drużynami Espanyol i Osasuna. Kolejno natomiast Elche z Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Granada CF i Valencia.

Coraz częściej wierni fani śledzą potyczki w lidze La Liga. Interesujące zespoły piłkarskie i piłkarze jak Jorge de Frutos Antonio Barragán stale zapewniają fantastycznym fanom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się bardzo zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że potyczki nie są interesujące. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi La Liga. Udział takich lubianych drużyn jak Levante oraz Elche w lidze La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Estadio Ciudad de Valencia.