Dnia 2022-03-19 17:30 miało miejsce spotkanie Osasuna vs Levante: 3-1

Osasuna vs Levante 3-1. Dnia 2022-03-19 17:30 na stadionie Estadio El Sadar rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Osasuna oraz Levante.

Po pierwszej połowie meczu między Osasuna i Levante wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

 

Gole strzelali: E. Ávila 44' 1-0 A. Budimir A. Budimir 57' 2-0 Rubén García D. Brašanac 64' 3-0 Roger Martí 76' 3-1 Soldado

Żółte kartki Osasuna:

Żółte kartki Levante: Marc Pubill 47'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Levante:

Sędzią głównym tego spotkania był Javier Alberola Rojas, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Osasuna stanie naprzeciw Real Betis, następne spotkania z drużynami Alaves oraz Valencia natomiast Levante z Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona oraz Granada CF.

Coraz częściej zauważamy, że wielu kibiców śledzi bardzo ciekawe poczynania, które odbywają się w lidze La Liga. Utalentowane futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak Marc Pubill raz za razem zapewniły wyborowym sympatykom emocje z najwyższej półki. Często zdarzają się wspaniałe asysty i bramki, bezwzględne faule kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć potyczki między graczami okazują się zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, że są to widowiska drętwe. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich iprzeglądać mecze futbolowe lubianej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Osasuna i Levante oraz ich udział w La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Estadio El Sadar.