Levante vs Sevilla, wynik spotkania - 2-3

Levante vs Sevilla, wynik 2-3.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Levante i Sevilla zakończyła się wynikiem 1-2. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

W dniu 2022-04-21 17:00 na obiekcie sportowym Estadio Ciudad de Valencia odbył się mecz ligi La Liga kolejki 33 pomiędzy Levante a Sevilla.

Gole strzelali: J. Corona 14' 0-1 L. Ocampos Morales 22' 1-1 J. Corona 27' 1-2 L. Ocampos J. Koundé 82' 1-3 I. Rakitić Soldado 87' 2-3 Morales

Żółte kartki Levante: Pepelu 57'

Żółte kartki Sevilla: Joan Jordán 4' Jesús Navas 22' Gonzalo Montiel 62' Marcos Acuña 69' Rafa Mir 90'

Czerwone kartki Levante:

Czerwone kartki Sevilla:

Główny arbiter spotkania - Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Levante zmierzy się już z Valencia, następne spotkania z drużynami Real Sociedad oraz Real Madrid natomiast Sevilla z Cadiz. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal oraz Mallorca.

Wielu kibiców z dużym entuzjazmem śledzi interesujące starcia ligi La Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Pepelu Joan Jordán nieustannie sprawiają kapitalnym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych emocji. Nieprzerwanie trafiamy na niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje na faul, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami z ligi okazują się zagorzałe, rzadko okazuje się ostatecznie, że widowiska nudzą kibica. Warto więc przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi La Liga. Levante i Sevilla i ich udział w La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Estadio Ciudad de Valencia.