Spotkanie pomiędzy Mallorca i Girona na obiekcie Visit Mallorca Estadi - wynik końcowy 1-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Mallorca i Girona wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-09-03 12:00 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 4 pomiędzy Mallorca a Girona.

Gole strzelali: Raíllo 87' 1-0 Lee Kang-In Samuel Sáiz 90' 1-1

Żółte kartki Mallorca: Rodrigo Battaglia 14' Vedat Muriqi 29' Antonio Sánchez 58' Copete 90'

Żółte kartki Girona: Valentin Castellanos 23' Oriol Romeu 49'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Girona:

Sędzią głównym tego spotkania był Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Mallorca stanie naprzeciw Real Madrid, następne spotkania z drużynami Almeria i Barcelona natomiast Girona z Valladolid. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis i Real Sociedad.

Liczni kibice śledzą poczynania ligi La Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły i piłkarze jak Rodrigo Battaglia Valentin Castellanos często serwują pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wiele emocji. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się bezkompromisowe, rzadko bywa, że są to widowiska nudne. Często trafiamy na ostre sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Mallorca i Girona i ich udział w lidze La Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Visit Mallorca Estadi.