Dnia 2022-11-08 18:00 na stadionie Estadio Manuel Martínez Valero odbył się mecz Elche vs Girona - końcowy wynik 1-2

W dniu 2022-11-08 18:00 na stadionie Estadio Manuel Martínez Valero rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki Regular Season - 14 pomiędzy Elche a Girona.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Elche i Girona zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: Pol Lirola 16' 1-0 Álex Collado Iván Martín 39' 1-1 Javi Hernández V. Castellanos 66' 1-2 Arnau Martínez

Żółte kartki Elche: Josan 28' Gerard Gumbau 70' Diego González 88'

Żółte kartki Girona: Toni Villa 22' Cristhian Stuani 88'

Czerwone kartki Elche:

Czerwone kartki Girona:

Sędzią głównym tego spotkania był Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Elche stawi czoła Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Celta Vigo oraz Cadiz. Kolejno natomiast Girona z Rayo Vallecano. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol oraz Sevilla.

Liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi niezwykle fascynujące starcia, które tyczą się ligi La Liga. Liczące się futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze tacy jak Josan Toni Villa niejednokrotnie zagwarantowały własnym wiernym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się bardzo zażarte, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, że widowiska nie są warte uwagi. Stale obserwujemy idealne bramki czy asysty, brutalne faule kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi La Liga. Elche i Girona i ich udział w lidze La Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Estadio Manuel Martínez Valero.