Espanyol kontra Girona, wynik meczu - 2-2

Dnia 2023-01-07 20:00 na stadionie RCDE Stadium rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Espanyol i Girona.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Espanyol a Girona zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: Toni Villa 32' 0-1 Aleix García Javi Puado 51' 1-1 Joselu 76' 2-1 Brian Oliván Y. Herrera 85' 2-2 Yan Couto

Żółte kartki Espanyol: Edu Expósito 4' Brian Oliván 21' César Montes 87'

Żółte kartki Girona: Valentin Castellanos 9' Yangel Herrera 88'

Czerwone kartki Espanyol:

Czerwone kartki Girona:

Główny arbiter spotkania - Carlos Del Cerro Grande, Spain. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Espanyol zmierzy się już z Getafe, następne spotkania z drużynami Real Betis i Almeria. Kolejno natomiast Girona zmierzy się z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Barcelona.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni fani piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą bardzo ciekawe potyczki, które dotyczą ligi La Liga. Liczące się futbolowe zespoły i zawodnicy jak Edu Expósito Valentin Castellanos wielokrotnie zapewniają kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wiele przeżyć. Często zdarzają się wyśmienite bramki czy asysty, bezwzględne faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Walki pomiędzy drużynami futbolowymi zdarzają się bardzo zajadłe, bardzo rzadko okazuje się, iż mecze męczą. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi La Liga i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Espanyol oraz Girona i ich udział w lidze La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak RCDE Stadium.