Mecz Girona kontra Sevilla zakończony wynikiem 2-1

Dnia 2023-01-14 15:15 na obiekcie sportowym Estadi Municipal de Montilivi rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 17 pomiędzy Girona a Sevilla.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Girona oraz Sevilla wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: T. Nianzou 13' 0-1 I. Rakitić C. Stuani 46' 1-1 Toni Villa Y. Herrera 88' 2-1 Valery

Żółte kartki Girona: David López 36' Toni Villa 45' Arnau Martínez 68'

Żółte kartki Sevilla: Marcos Acuña 45'

Czerwone kartki Girona:

Czerwone kartki Sevilla:

Główny sędzia spotkania - Valentin Pizarro Gomez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Girona stanie naprzeciw Villarreal, następne spotkania z drużynami Barcelona i Valencia. Kolejno natomiast Sevilla zmierzy się z Alaves. Następne mecze zagra z drużynami Cadiz i Elche.

Dzisiaj fani śledzą starcia ligi La Liga. Utalentowane drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak David López Marcos Acuña stale zapewniają wyborowym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć walki pomiędzy graczami z ligi okazują się zażarte, rzadko okazuje się, że zmagania męczą. Często natrafiamy na przepiękne gole i asysty, bezlitosne sytuacje na faul dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Girona oraz Sevilla i ich udział w lidze La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Estadi Municipal de Montilivi.

Przeczytaj artykuł związany z najważniejszymi turniejami tenisa na świecie - odwiedź link.