Villarreal vs Girona, wynik meczu - 1-0

Villarreal vs Girona, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Villarreal i Girona wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-01-22 13:00 na obiekcie sportowym Estadio de la Cerámica rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki Regular Season - 18 pomiędzy Villarreal a Girona.

Gole strzelali: Dani Parejo 90' 1-0

Żółte kartki Villarreal: Gerard Moreno 18' Yéremy Pino 25' Pau Torres 37' Alejandro Baena 45' Alberto Moreno 90'

Żółte kartki Girona: Santiago Bueno 3' Miguel Gutiérrez 32' Cristhian Stuani 40' Santiago Bueno 78' Juanpe 90'

Czerwone kartki Villarreal:

Czerwone kartki Girona: Santiago Bueno 78'

Główny sędzia spotkania - Carlos Del Cerro Grande, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Villarreal stanie naprzeciw Rayo Vallecano, następne spotkania z drużynami Elche i Barcelona. Kolejno natomiast Girona z Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Valencia i Cadiz.

Wielu fanów futbolu śledzi starcia ligi La Liga. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak Gerard Moreno Santiago Bueno nieprzerwanie sprawiają wyśmienitym fanom wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę walki między zawodnikami zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się koniec końców, że są to mecze drętwe. Obserwujemy idealne bramki czy asysty, ostre faule, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Villarreal i Girona w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Estadio de la Cerámica.