Spotkanie Rayo Vallecano vs Girona, wynik 2-2

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Rayo Vallecano a Girona wynik to 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2023-03-18 15:15 na obiekcie sportowym Estadio de Vallecas odbył się znakomity mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 26. Zmierzyły się ze sobą Rayo Vallecano oraz Girona.

Gole strzelali: Isi Palazón 23' 1-0 Ó. Trejo V. Tsygankov 29' 1-1 Ó. Trejo 34' 2-1 Sergio Camello V. Tsygankov 52' 2-2 Javi Hernández

Żółte kartki Rayo Vallecano: Alejandro Catena 7' Mario Hernández 18'

Żółte kartki Girona: Arnau Martínez 37' David López 71'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Girona:

Sędzią głównym tego spotkania był Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Rayo Vallecano zmierzy się już z Valencia, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid oraz Osasuna natomiast Girona zmierzy się z Espanyol. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona oraz Elche.

Liczna grupa fanów śledzi fascynujące potyczki, które dotyczą ligi La Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze tacy jak Alejandro Catena Arnau Martínez niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Trafiamy na zapadające w pamięć asysty i bramki, brutalne faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, które dodają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Niesamowite zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zażarte, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż mecze nas męczą. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi La Liga oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Rayo Vallecano i Girona w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Estadio de Vallecas.