Dnia 2023-04-16 12:00 na stadionie Estadi Municipal de Montilivi odbył się mecz pomiędzy Girona oraz Elche zakończony wynikiem 2-0

W dniu 2023-04-16 12:00 na obiekcie sportowym Estadi Municipal de Montilivi odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 29 pomiędzy Girona a Elche.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Girona i Elche zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: V. Castellanos 45' 1-0 Toni Villa Oriol Romeu 70' 2-0 Iván Martín

Żółte kartki Girona: Valentin Castellanos 17' Santiago Bueno 42' Oriol Romeu 47'

Żółte kartki Elche: Pere Milla 22' Lucas Boyé 57' Gerard Gumbau 73'

Czerwone kartki Girona:

Czerwone kartki Elche: Ezequiel Ponce 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Girona zmierzy się już z Valladolid, następne spotkania z drużynami Real Madrid oraz Sevilla natomiast Elche z Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo oraz Rayo Vallecano.

Kibice śledzą ekscytujące starcia w lidze La Liga. Fascynujące drużyny futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak Valentin Castellanos Pere Milla raz za razem sprawiają własnym wiernym fanom wiele emocji. Walki pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się zajadłe, nie często zdarza się koniec końców, iż mecze męczą. Regularnie obserwujemy wyśmienite gole i asysty, ostre sytuacje z faulem, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi La Liga. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Girona i Elche z ligi La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Estadi Municipal de Montilivi.