Mecz między Girona i Mallorca dnia 2023-05-04 17:30: wynik 2-1

Girona vs Mallorca, wynik 2-1. W dniu 2023-05-04 17:30 na obiekcie sportowym Estadi Municipal de Montilivi rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 33 pomiędzy Girona a Mallorca.

Pierwsza część spotkania między Girona oraz Mallorca zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: B. Espinosa 45' 1-0 V. Muriqi 80' 1-1 V. Castellanos 84' 2-1 Iván Martín

Żółte kartki Girona: Bernardo Espinosa 14' Javier Hernández 76' Valentin Castellanos 78' Yan Couto 90'

Żółte kartki Mallorca:

Czerwone kartki Girona:

Czerwone kartki Mallorca:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Martínez. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Girona zmierzy się już z Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Villarreal i Celta Vigo natomiast Mallorca podejmie Cadiz. Następne mecze zagra z drużynami Almeria i Valencia.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi bardzo fascynujące poczynania ligi La Liga. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Bernardo Espinosa wielokrotnie zapewniają wyborowym miłośnikom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Nieprzerwanie obserwujemy niezwykłe gole czy asysty, nieprzepisowe faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite walki między graczami są zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, że są to zmagania mało interesujące. Z tego powodu warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Girona oraz Mallorca oraz ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Estadi Municipal de Montilivi.