Spotkanie Real Sociedad - Girona zakończone wynikiem 2-2 na stadionie Reale Arena

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Real Sociedad a Girona zakończyła się wynikiem 2-2. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2023-05-13 12:00 na obiekcie sportowym Reale Arena rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 34. Zmierzyły się Real Sociedad i Girona.

Gole strzelali: Mikel Oyarzabal 5' 1-0 David Silva 24' 2-0 T. Kubo Yan Couto 37' 2-1 V. Tsygankov C. Stuani 45' 2-2 Rodrigo Riquelme

Żółte kartki Real Sociedad: Igor Zubeldia 11' Robin Le Normand 38' Mikel Oyarzabal 62' Ander Barrenetxea 78' Martín Zubimendi 90'

Żółte kartki Girona: Oriol Romeu 49' Arnau Martínez 55' Oriol Romeu 87'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Girona: Oriol Romeu 87'

Główny sędzia spotkania - Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Real Sociedad stanie naprzeciw Barcelona, następne spotkania z drużynami Almeria i Atletico Madrid natomiast Girona zmierzy się z Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo i Real Betis.

Coraz częściej wierni kibice piłki nożnej z zapałem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze La Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe i piłkarze jak Igor Zubeldia Oriol Romeu stale serwują fantastycznym sympatykom wiele niesamowitych przeżyć. Stale zdarzają się wyśmienite bramki czy asysty, bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się niezwykle zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, że są to potyczki drętwe. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi La Liga i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Real Sociedad i Girona jak ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Reale Arena.