Wyniki i rezultaty Girona FC

Atletico Madrid vs Girona wynik 3-1

Mecz Atletico Madrid kontra Girona zakończony wynikiem 3-1

Atletico Madrid pokonało Gironę 3-1 w meczu rozegranym 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 12:00 w ramach 31. kolejki hiszpańskiej La Liga. Spotkanie odbyło się na Estadio Cívitas Metropolitano, a wynik na przerwę wskazywał 2-1 na korzyść gospodarzy. Zmagań drużyn można było śledzić na żywo, jednak odbyły się one kilka dni temu, zgodnie z informacją przekazaną 15 kwietnia 2024 roku o godzinie 07:16.

Girona - Real Betis wynik 3-2

Mecz Girona vs Real Betis, wynik końcowy 3-2

Wczoraj, 31 marca 2024 roku, na Estadi Municipal de Montilivi odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Girona i Real Betis w ramach 30. kolejki La Liga. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Girony 3-2, po widowiskowej rywalizacji, która rozgrzewała serca kibiców aż do ostatnich minut. Wynik remisowy 1-1 na przerwę zapowiadał wyrównaną walkę, a ostateczne zwycięstwo Girony przyniosło radość dla miejscowych fanów.

Getafe kontra Girona wynik 1-0

Getafe vs Girona, wynik spotkania - 1-0

W meczu 29. kolejki hiszpańskiej La Liga, który odbył się w Estadio Coliseum, drużyna Getafe pokonała Gironę 1-0. Spotkanie rozegrane zostało 16 marca 2024 roku o godzinie 17:30. Pomimo napiętej rywalizacji, ostateczny rezultat utrzymał się do końcowego gwizdka sędziego.

Girona - Osasuna 2-0

Spotkanie Girona - Osasuna zakończone wynikiem 2-0

W ostatnim starciu La Ligi pomiędzy drużynami Girona i Osasuna, to gospodarze zdołali zapewnić sobie zwycięstwo 2-0. Mecz rozegrany został w Estadi Municipal de Montilivi, a gola na wagę triumfu zdobyli już w pierwszej połowie, prowadząc 1-0 na przerwę. Dla obu zespołów było to ważne spotkanie w 28. kolejce ligowej rywalizacji, które miało miejsce 2 dni temu o godzinie 20:00.

Girona - Rayo Vallecano, wynik 3-0

Girona vs Rayo Vallecano, wynik meczu 3-0

W sobotni wieczór na Estadi Municipal de Montilivi odbyło się emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Girona i Rayo Vallecano. Mecz ten miał miejsce kilka dni temu, dokładnie 26 lutego o godzinie 20:00. Ostatecznie to gospodarze z Girony wyszli zwycięsko z tego starcia, pokonując rywali z Madrytu 3-0. Pomimo bezbramkowej pierwszej połowy, druga część spotkania obfitowała w bramki, które zadecydowały o końcowym rezultacie. Ekipa z Girony zapewniła swoim kibicom radość i trzy cenne punkty w ramach La Ligi.

Mecz Mallorca vs Girona zakończony wynikiem 1-0

Dnia 2024-03-03 17:30 odbyło się spotkanie pomiędzy Mallorca oraz Girona zakończone wynikiem 1-0

Wczorajszy mecz piłkarski pomiędzy drużynami Mallorca i Girona, rozegrany na Estadi Mallorca Son Moix, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Spotkanie, które odbyło się 3 marca o godzinie 17:30, było emocjonującym starciem dwóch drużyn La Liga.

Athletic Club kontra Girona, wynik 3-2

Dnia 2024-02-19 20:00 odbyło się spotkanie Athletic Club vs Girona - końcowy wynik 3-2

Wczorajszy wieczór na stadionie San Mamés Barria był pełen emocji, gdy drużyny Athletic Club i Girona zmierzyły się w meczu 25. kolejki La Liga. Po zaciętym starciu, ostatecznie to gospodarze z Bilbao wyszli zwycięsko, pokonując rywali 3-2. Mecz był pełen zwrotów akcji, a kibice zgromadzeni na trybunach mieli okazję śledzić prawdziwe piłkarskie widowisko.

Mecz pomiędzy Real Madrid - Girona, wynik 4-0

Mecz Real Madrid vs Girona zakończony wynikiem 4-0 dnia 2024-02-10 17:30

W sobotni wieczór na Estadio Santiago Bernabéu odbył się mecz pomiędzy Real Madrid a Gironą, który okazał się jednostronną dominacją gospodarzy. Real Madrid pewnie pokonał rywali 4-0, już po pierwszej połowie mając zapewnione dwubramkowe prowadzenie. To było starcie, które na długo pozostanie w pamięci kibiców z Madrytu.

Girona vs Real Sociedad 0-0

Dnia 2024-02-03 20:00 na stadionie Estadi Municipal de Montilivi odbył się mecz Girona - Real Sociedad: 0-0

W dniu 3 lutego 2024 roku na Estadi Municipal de Montilivi odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Girona i Real Sociedad. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0, a wynik na przerwę również był remisowy. Mecz należał do 23. kolejki La Liga.

Celta Vigo vs Girona 0-1

Celta Vigo vs Girona, wynik meczu: 0-1

W dniu 28 stycznia 2024 roku drużyny Celta Vigo i Girona spotkały się na boisku w ramach 22. kolejki La Liga. Mecz zakończył się wynikiem 0-1 na korzyść drużyny Girona, która odniosła zwycięstwo na stadionie Abanca-Balaídos.