Mecz Barcelona vs Girona, wynik końcowy 2-4

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Barcelona i Girona okazał się niezwykle emocjonujący. Spotkanie, które odbyło się w ramach 16. kolejki La Ligi, zakończyło się zwycięstwem Girony z wynikiem 4-2. Mimo prowadzenia Barcelony po pierwszej połowie, to goście zdołali odwrócić losy meczu, zdobywając 3 bramki po przerwie. Całe wydarzenie miało miejsce na Estadi Olímpic Lluís Companys.

Mecz piłki nożnej: Barcelona vs Girona

W dniu 10 grudnia 2023 roku o godzinie 20:00 na Estadi Olímpic Lluís Companys odbył się emocjonujący mecz La Liga pomiędzy drużynami Barcelona i Girona. Na boisku pojawił się sędzia główny Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain, aby dopilnować sprawiedliwego przebiegu spotkania.

Pierwszą bramkę dla drużyny gości zdobył A. Dovbyk w 12. minucie, asystującemu V. Tsygankov. Jednakże już siedem minut później, R. Lewandowski wyrównał wynik dla Barcelony, zapewniając radość kibicom. W końcówce pierwszej połowy Girona powróciła do prowadzenia za sprawą bramki, którą strzelił Miguel Gutiérrez przy asyście Ivána Martína, ustalając wynik na 1-2 do przerwy.

Druga połowa była równie emocjonująca. Valery w 80. minucie oraz C. Stuani w 90. minucie zwiększyli prowadzenie Girony na 1-4. Na chwilę przed końcem meczu, İ. Gündoğan zdobył drugą bramkę dla Barcelony, jednak nie było to wystarczające, by odwrócić losy meczu.

W trakcie meczu żółte kartki otrzymali Ronald Araújo z Barcelony oraz Daley Blind i Cristhian Stuani z Girony. Nie odnotowano żadnych czerwonych kartek.

W najbliższych spotkaniach Barcelona zmierzy się z drużynami Antwerp, Valencia i Almeria, natomiast Girona będzie rywalizować z Alaves, Real Betis i Atletico Madrid.