Mecz Atletico Madrid kontra Girona zakończony wynikiem 3-1

Atletico Madrid pokonało Gironę 3-1 w meczu rozegranym 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 12:00 w ramach 31. kolejki hiszpańskiej La Liga. Spotkanie odbyło się na Estadio Cívitas Metropolitano, a wynik na przerwę wskazywał 2-1 na korzyść gospodarzy. Zmagań drużyn można było śledzić na żywo, jednak odbyły się one kilka dni temu, zgodnie z informacją przekazaną 15 kwietnia 2024 roku o godzinie 07:16.

Mecz pomiędzy drużynami Atletico Madrid vs. Girona - Relacja

Dziś na Estádio Cívitas Metropolitano odbyło się emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Atletico Madrid i Girona. Mecz zakończył się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy. Sędzią głównym spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea.

Sprawozdanie z meczu:

1' - Rozpoczęcie meczu! Kibice już od pierwszych minut stworzyli niesamowitą atmosferę na stadionie.

4' - GOOOL! Girona otwiera wynik! A. Dovbyk strzela gola po asyście Yan Couto. Atletico Madrid 0, Girona 1.

25' - ŻÓŁTA KARTKA dla Gospodarzy! Saúl Ñíguez otrzymuje kartonik od sędziego.

32' - Kolejna ŻÓŁTA KARTKA, tym razem dla gości. Yangel Herrera zostaje ukarany.

34' - Bramka! A. Griezmann wyrównuje wynik! Piękne trafienie i mamy remis 1-1.

35' - ŻÓŁTA KARTKA dla Gospodarzy! Ángel Correa widzi kartonik po ostrej interwencji.

45' - GOOOL! Atletico Madrid obejmuje prowadzenie! Á. Correa trafia do siatki po asyście Álvaro Moraty. Atletico 2, Girona 1.

50' - Kolejny gol dla gospodarzy! A. Griezmann ponownie wpisuje się na listę strzelców. Atletico 3, Girona 1.

70' - ŻÓŁTA KARTKA dla Gości! Yan Couto dostaje kartonik za faul.

90' - Kolejna ŻÓŁTA KARTKA dla Gospodarzy! Marcos Llorente plasuje się w notatniku sędziego.

Po pełnym emocji meczu, Atletico Madrid odnosi zwycięstwo nad Gironą wynikiem 3-1. Zawodnicy obu drużyn dali z siebie wszystko, a frekwencja na stadionie była imponująca. Niewątpliwie bohaterem spotkania okazał się A. Griezmann, który popisał się dwoma trafieniami. Atmosfera na trybunach była gorąca, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska.

Następne wyzwania czekają obie drużyny. Atletico Madrid zmierzy się z Borussia Dortmund, Alaves, oraz Athletic Club, podczas gdy Girona zmierzy się z Cadiz, Las Palmas i Barcelona. Mecz pełen emocji i zwrotów akcji już za nami, a fani piłki nożnej z pewnością nie będą zapominać o tym starciu.