Spotkanie Levante vs Real Sociedad, wynik końcowy 2-1

Levante vs Real Sociedad 2-1. Dnia 2022-05-06 19:00 na stadionie Estadio Ciudad de Valencia rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 35 pomiędzy Levante a Real Sociedad.

Po pierwszej połowie spotkania między Levante a Real Sociedad wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: Miramón 53' 1-0 Campaña David Silva 66' 1-1 Gorosabel Melero 90' 2-1

Żółte kartki Levante: Róber Pier 52' Sergio Postigo 89'

Żółte kartki Real Sociedad: Alexander Isak 38' Diego Rico 87' Robin Le Normand 89'

Czerwone kartki Levante:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Sędzią głównym tego spotkania był Javier Alberola Rojas, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Levante stanie naprzeciw Real Madrid, następne spotkania z drużynami Alaves oraz Rayo Vallecano. Kolejno natomiast Real Sociedad z Cadiz. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal oraz Atletico Madrid.

Coraz częściej zauważamy, że kibice śledzą pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze La Liga. Interesujące zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Róber Pier Alexander Isak częstokroć zaserwowały wyborowym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Ustawicznie zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty i gole dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Wspaniałe walki między zawodnikami ligowymi okazują się nader zażarte, nie często bywa, że potyczki nas nudzą. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi La Liga oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Levante i Real Sociedad z ligi La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Estadio Ciudad de Valencia.