Valladolid vs Girona, wynik meczu - 1-0

W dniu 2023-04-22 16:30 na obiekcie sportowym Estadio Municipal José Zorrilla odbył się mecz ligi La Liga kolejki 30 pomiędzy Valladolid a Girona.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Valladolid i Girona wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: Monchu 24' 1-0 G. Plata

Żółte kartki Valladolid: Selim Amallah 68'

Żółte kartki Girona: Iván Martín 41'

Czerwone kartki Valladolid:

Czerwone kartki Girona:

Sędzią głównym tego spotkania był Mario Melero Lopez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Valladolid stanie naprzeciw Valencia, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid i Rayo Vallecano a Girona z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla i Mallorca.

Fani futbolu z dużym zapałem śledzą potyczki, które startują w lidze La Liga. Liczące się piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak między innymi Selim Amallah Iván Martín nieraz zapewniły wyśmienitym kibicom mnóstwo wrażeń. Walki pomiędzy zawodnikami są zagorzałe, bardzo rzadko bywa, iż są to potyczki nudne. Bardzo często obserwujemy nieprzepisowe faule, wyjątkowe asysty czy sytuacje podbramkowe dodające smaczku całemu widowisku. Z tego powodu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Valladolid i Girona i ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Estadio Municipal José Zorrilla.