Spotkanie pomiędzy Mallorca oraz Levante na stadionie Iberostar Estadi dnia 2021-10-02 14:15: końcowy wynik 1-0

Mallorca vs Levante zakończony wynikiem 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Mallorca a Levante wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-10-02 14:15 na obiekcie sportowym Iberostar Estadi rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą Mallorca oraz Levante.

Gole strzelali: I. Baba 74' 1-0 P. Maffeo J. L. Morales 85' 1-1 J. L. Morales

Żółte kartki Mallorca: I. Baba 41' J. Costa 65' J. Mboula 84' A. Ndiaye 90'

Żółte kartki Levante: R. Marti 40' G. Melero 45' Rober Pier 86' Pepelu 88'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Levante:

Główny sędzia meczu to Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Mallorca stawi czoła Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Valencia oraz Sevilla. Kolejno natomiast Levante podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wielu kibiców śledzi potyczki ligi La Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak między innymi I. Baba R. Marti nierzadko zapewniły fantastycznym entuzjastom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Stale zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki pomiędzy drużynami bywają nader zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, że spotkania nie są interesujące. Zachęcamy, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi La Liga. Mallorca i Levante i ich udział w lidze La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Iberostar Estadi.