Osasuna kontra Girona, wynik spotkania 2-1

Osasuna kontra Girona zakończony wynikiem 2-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Osasuna a Girona zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-06-04 16:30 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar odbył się znakomity mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 38. Zmierzyły się Osasuna i Girona.

Gole strzelali: A. Budimir 52' 1-0 Kike Barja A. Budimir 55' 2-0 Moncayola Reinier 75' 2-1 V. Tsygankov

Żółte kartki Osasuna: Jon Moncayola 73'

Żółte kartki Girona: Yangel Herrera 35' Bernardo Espinosa 56' Yan Couto 90' Cristhian Stuani 90' Paulo Gazzaniga 90'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Girona:

Sędzią głównym tego spotkania był Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Osasuna stawi czoła , następne spotkania z drużynami i a Girona podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczna grupa kibiców śledzi potyczki w lidze La Liga. Mocne piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak Jon Moncayola Yangel Herrera nieustannie sprawiają pierwszorzędnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy spektakularne gole oraz asysty, bezlitosne faule, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nieustępliwe, nie często zdarza się, iż są to mecze nudne. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Osasuna i Girona z ligi La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Estadio El Sadar.