Na obiekcie Estadi Municipal de Montilivi miał miejsce mecz między Girona oraz Mallorca zakończony wynikiem 5-3

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Girona a Mallorca wynik to 4-1. Końcowy wynik spotkania to 5-3.

Dnia 2023-09-23 12:00 na obiekcie sportowym Estadi Municipal de Montilivi rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 6. Zmierzyły się Girona oraz Mallorca.

Gole strzelali: V. Muriqi 4' 0-1 David López 26' 1-1 D. Blind A. Dovbyk 33' 2-1 Iván Martín 37' 3-1 Sávio Y. Herrera 45' 4-1 Sávio 57' 5-1 A. Dovbyk Abdón Prats 88' 5-2 Abdón Prats 90' 5-3 Darder

Żółte kartki Girona: Iván Martín 79'

Żółte kartki Mallorca: Jaume Costa 31' Samuel Costa 31' Manu Morlanes 33' Dani Rodríguez 38' Matija Nastasić 90'

Czerwone kartki Girona:

Czerwone kartki Mallorca:

Sędzią głównym tego spotkania był Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Girona zmierzy się już z Villarreal, następne spotkania z drużynami Real Madrid oraz Cadiz natomiast Mallorca z Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Vallecano oraz Valencia.

Wierni kibice śledzą pasjonujące poczynania, które odbywają się w lidze La Liga. Mocne zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Iván Martín Jaume Costa nieustannie serwują pierwszorzędnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Regularnie trafiamy na bezwzględne faule, przechodzące do historii bramki i asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Potyczki między graczami bywają zagorzałe, nie często zdarza się, że są to widowiska mało interesujące. Gorąco zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, śledzić mecze futbolowe lubianej ligi La Liga oraz śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Girona i Mallorca z ligi La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Estadi Municipal de Montilivi.