Na obiekcie Estadio El Sadar miał miejsce mecz pomiędzy Osasuna oraz Girona zakończony wynikiem 2-4

W emocjonującym starciu drużyn z La Liga, Osasuna zmierzyła się z Gironą na Estadio El Sadar. Mecz, który odbył się 4 listopada 2023 roku o godzinie 13:00, obfitował w wiele zwrotów akcji. Wynik na przerwę był remisowy, 1-1, ale po efektownej drugiej połowie Girona zdominowała rywali, ostatecznie wygrywając 4-2. Sędzią tego spotkania był José Luis Munuera Montero z Hiszpanii.

Mecz pomiędzy drużynami: Osasuna oraz Girona

W dniu 4 listopada 2023 roku na Estadio El Sadar odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Osasuna i Girona. Mecz ten miał miejsce w ramach 12. kolejki hiszpańskiej La Liga.

Wynik

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Girona z wynikiem 4-2. Wynik na przerwę był remisowy, 1-1.

Bramki

Niezwykle emocjonujące chwile dostarczyły kibicom bramki, które padły w następujących momentach:

• Iván Martín 16' - 0-1 (asysta: A. Dovbyk)
  • A. Budimir 25' - 1-1
  • A. Budimir 55' - 2-1 (asysta: J. Mojica)
  • A. Dovbyk 71' - 2-2
  • V. Tsygankov 80' - 2-3 (asysta: A. Dovbyk)
  • Aleix García 90' - 2-4 (asysta: Portu)