Na obiekcie Coliseum Alfonso Pérez dnia 2023-03-04 13:00 miał miejsce mecz między Getafe i Girona zakończony wynikiem 3-2

Getafe vs Girona 3-2.

Pierwsza połowa meczu między Getafe i Girona zakończyła się 3-0. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

W dniu 2023-03-04 13:00 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Getafe i Girona.

Gole strzelali: E. Ünal 2' 1-0 Borja Mayoral E. Ünal 14' 2-0 Borja Mayoral 43' 3-0 M. El Haddadi V. Castellanos 54' 3-1 V. Tsygankov Miguel Gutiérrez 80' 3-2

Żółte kartki Getafe: Ángel Algobia 45' Djené 69' Domingos Duarte 72' Luis Milla 90' Nemanja Maksimović 90'

Żółte kartki Girona: Javier Hernández 12' Rodrigo Riquelme 24' Santiago Bueno 90' Miguel Gutiérrez 90'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Girona:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Martinez Munuera, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Getafe stawi czoła Cadiz, następne spotkania z drużynami Sevilla i Athletic Club. Kolejno natomiast Girona z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Vallecano i Espanyol.

Wielu fanów śledzi potyczki, które odbywają się w lidze La Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Ángel Algobia Javier Hernández nieustannie gwarantują wyśmienitym kibicom wiele emocji. Obserwujemy widowiskowe bramki czy asysty, brutalne sytuacje z faulem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki między drużynami bywają bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się, że są to zmagania nudne. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi La Liga i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Getafe i Girona jak ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Coliseum Alfonso Pérez.