Spotkanie pomiędzy Osasuna oraz Girona zakończone wynikiem 2-1 na obiekcie Estadio El Sadar

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Osasuna a Girona zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-06-04 16:30 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 38. Na przeciw siebie stanęły Osasuna oraz Girona.

Gole strzelali: A. Budimir 52' 1-0 Kike Barja A. Budimir 55' 2-0 Moncayola Reinier 75' 2-1 V. Tsygankov

Żółte kartki Osasuna: Jon Moncayola 73'

Żółte kartki Girona: Yangel Herrera 35' Bernardo Espinosa 56' Yan Couto 90' Cristhian Stuani 90' Paulo Gazzaniga 90'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Girona:

Główny sędzia spotkania - Miguel Ortiz. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Osasuna zmierzy się już z Blackburn, następne spotkania z drużynami oraz natomiast Girona z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni kibice śledzą starcia, które odbywają się w lidze La Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły z tej ligi oraz zawodnicy jak Jon Moncayola Yangel Herrera nader często zapewniły fantastycznym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi bywają niezwykle zaciekłe, rzadko okazuje się, że mecze męczą kibica. Nieprzerwanie zdarzają się wyjątkowe bramki i asysty, bezlitosne faule kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Osasuna i Girona w lidze La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Estadio El Sadar.